Hatalmas különbség van aközött, hogy hallasz valamit, meg hogy figyelsz rá, legalább akkora, mint aközött, hogy látsz valamit vagy tudsz dolgokat.
a szerettett emberek emlékeiért.
Mindenkivel történik néha valami, de ha az ember megszokja a rosszat, akkor vége van az önbecsülésének.
Soha nem zárul be előtted egy ajtó úgy, hogy egy ablak ki ne nyílna.
Ha valaki azt mondja neked, hogy az élet nehéz, kérdezd meg őt: mihez képest?
Mi a jó és mi a szükséges, nem az dönti el, amit az emberek mondanak vagy cselekszenek, nem is a haladás, hanem én – a szívemmel.