Amikor elbúcsúzunk egy nőtől, megcsókoljuk, majd könnyedén búcsút intünk. Ha azonban elbúcsúzunk a nőtől, kihasad belőlünk egy darab.
A nagyság és a jóság csak ritkán találkozik egy emberben.
Kosarazzatok a felhajtótokon, a parkban, az iskolátokban, vagy bárhol, ahol megfelelő a terep.
Mindent könnyebb megtanítani, mint azt, hogyan legyen az ember… boldog.
Az ember csalódik, vagy csalódottá teszik, ha szerelmet és életre szóló kapcsolatot keres. Jobb, sokkal jobb, ha az ember a pillanatot élvezi, fenékig üríti az élvezetet, aztán továbbáll.
Csak azt az életet érdemes végigélni, amelyet másokért élünk.
Magadnak kell utat vágnod a világban; a magad erejére támaszkodj, ha végig is akarsz menni rajta.