Az életnek csak akkor van értelme, ha van kivel megosztani az érzéseinket.
A múltad nem változtathatod meg, úgyhogy csak elpazarolod a jelent a bűntudatra.
Az emberek örökké a holnapra készülődtek. Én nem hittem ebben. A holnap nem készülődött az emberekre. A holnapnak fogalma sem volt arról, hogy az emberek egyáltalán léteznek.
Minél több a törvény és parancs, annál jobban elszaporodnak a rablók és tolvajok.
Az, mit ma megtanultunk,
jobban köt össze másnap.
S mire való a múltunk?
Hogy elmondjuk egymásnak.
Ne felejtsd, hogy mindenki csak a jelenben él, ez pedig röpke pillanat, a többi idő vagy már elmúlt, vagy bizonytalan.