Az az ember, akinek a szíve nem változott, senki másnak a szívét nem fogja megváltoztatni.
Ha a gyermek, aki egykor voltunk, ma megkérdezne, mi volt életünk legfontosabb tanulsága – mit mondanánk el neki, és cserébe mire döbbennénk rá mi magunk?
Nem vagy szabad, míg önmagadért élsz, mert önzésed rabja maradsz.
Aki elfogadja a rosszat és nem tesz ellene semmit, az ugyanúgy részt vesz benne, mint az, aki segít elkövetni.
Senkinek sincs mindig igaza, egyesek viszont mindig tévednek.
Amikor sok lehetőség tárul eléd, és egy egész örökkévalóságnyi időd van, hogy mindet végigpróbáld, nehéz nem mohónak lenni!