Tolvaj bejelentette, hogy nem lopott, csak rossz kocsit vitt el.
Megszületünk, s gyerekfejjel még azt hisszük, hogy itt valami mese vár, csodavilág – aztán rájövünk, hogy az egész csak pocsék, fárasztó realitás.
Nincsenek második lehetőségek az elszalasztottak helyett.
Ha nem is hangoztatjuk, mindig abban reménykedünk, hogy igazság tétetik.
Az őrület kivétel az egyénben, de szabály a csoportokban.
Ha valakitől semmit se várunk, nem is csalódhatunk a végén.
Kiábrándító volt. De az emberek túlteszik magukat a csalódáson. Különben mind felakasztanánk magunkat, nem?