Az élet olyan, mint egy utazás; ha tudja, hová akar menni, akkor nagy valószínűséggel oda is fog megérkezni.
A jövő felé haladás elképzelhetetlen a múltba vetett pillantás nélkül.
Vannak különös éjszakák, mikor az emberek csak árnyak, míg az árnyak talán emberek.
Életünk nemcsak cselekedetek, de talán még inkább a várakozás iskolája.
Szeretjük kitalálni a mások gondolatait, de nem szeretjük, ha mások kitalálják a mi gondolatainkat.
Eljön a perc, amikor az ember felismeri, hogy nincs értelme tovább vándorolni. Akárhova megyünk, magunkat úgyis magunkkal visszük.