A másokkal megosztott élmények fűszerezik meg az életet.
Egy kis balhétól csak szórakoztatóbb az élet.
Dolgozz, de ne nagyon sokat. Annyit éppen, amennyi kell ahhoz, hogy úgy élhess, ahogy kedvedre van.
Az voltam, ami vagy; az leszel, ami vagyok.
Ha kétszínű vagy, legalább az egyik arcod legyen szép.
Elérni valamit mindig könnyebb, megtartani, az a nehéz. Azért, mert ahhoz napról napra, következetesen kell dolgozni. Melós, de ami nem melós, azt általában nem is értékeli semmire az ember.
Azért kell őszintének lenni és önmagamat szeretni, hogy másokat is elfogadhassak és szerethessek.
Nagyon fontos, hogy meglássuk azt is, ami szabad szemmel nem látható.