A barátságtól a szerelmet csak egy lépés választja el.
Nincs csodálatra méltóbb az embernél. Bánj vele ezen érdeme szerint!
Nem tudom (…), nem azért vannak-e kivilágítva a csillagok, hogy egy napon mindenki megtalálhassa a magáét.
A legtöbb embernek van valamiféle szerzett szépsége – minél régebb óta ismered, és minél jobban szereted őket, annál jobban néznek ki.
Ott tévedünk, ha azt hisszük, a boldogság a cél.
Lám-lám, milyen szépséges is tud lenni ez a világ, csak az a baj, hogy az ember ritkán néz fel.
A legkönnyebb elkerülni a felelősséget, ha kijelented: „enyém a felelősség.”