Mindenkinek szüksége van valakire, akiben megbízhat.
Kockázataimról és mellékhatásaimról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
Ha szeretlek, meglátom benned azt, akit te is csak ritkán látsz. (…) Ha szeretsz, olyan titkokat tudsz kihozni belőlem, melyekről én magam sem tudtam.
Azt hiszem, az utazáshoz ugyanolyan tehetség kell, mint a fütyüléshez vagy a tánchoz (…). Vannak, akikben megvan.
Életünk nemcsak cselekedetek, de talán még inkább a várakozás iskolája.
A gyűlölet, amit nem viszonozunk, elvesztette erejének felét.
Hanem hát a harag rossz tanácsadó, de a büszkeség még rosszabb.