Dőljön össze minden, ami magától nem áll meg, amit nem tart fenn saját ereje.
Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, az sosem lesz elég.
Aki mást megaláz, saját emberségét játssza el.
Ma imádnak, holnap pedig megköveznek és keresztre feszítenek minden bűntudat nélkül.
A külvilág semmit nem jelent számomra, ha nem vagy velem.
A jó modorhoz hozzátartozik, hogy eltitkoljuk, milyen sokat gondolunk magunkról, és milyen keveset a többiekről.
Kétféle ember létezik: a jó és a rossz. A jó ember jobban alszik, viszont úgy néz ki, a rosszak jobban élvezik az ébrenlétet.