Azért, hogy szabadon, boldogan élhess, fel kell áldoznod az unalmat. Nem mindig könnyű ez az áldozat.
Ha esetleg veszít az ember, hát veszít. Nem lehet mindig nyerni. De mindig jön egy másik verseny, amit meg lehet nyerni, és meg is kell!
Az ember azt szereti, amit lehet, ahogyan lehet, és azzal, amije van.
Mindenki arról álmodozik, hogy egy napon belép egy férfi, aki meglátja bennük az igazi nőt, az érzéki asszonyt, a hűséges társat, a megértő barátnőt.
Amikor az ember a sorsa beteljesítése felé halad, sokszor kénytelen irányt változtatni.
A boldogság a magasságban lakozik, de elérheted, ha akarod.