Nem is tudom, melyik a rosszabb: ha optimista vagy és tévedsz, vagy ha pesszimista vagy és igazad van.
Nem is tudom, melyik a rosszabb: ha optimista vagy és tévedsz, vagy ha pesszimista vagy és igazad van.
A bosszúban és a szerelemben az asszony barbárabb a férfinál.
Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad.
Ha önfényedben élsz, hamar ellobbansz, és kapcsolataidat is elégeted.
A hit a gyengeségben megerősít, a szegénységben meggazdagít, a halálban pedig megelevenít.
Vigyél ajándékba virágot egy nőnek.
Az ember a saját akaratának a foglya.