Az okoz igazán örömet, ha kimondhatjuk, ami a szívünkön van, kockázatot vállalunk, és fejest ugrunk az életbe. Nem fog mindenki kedvelni, de te azt kedvelhetsz, akit csak akarsz.
Folyton azt hiszem, hogy nekem van igazam, és ez másokban rosszul csapódik le. Pedig olykor magam is tévedek.
Ami az embernek nem igazán fontos, attól könnyű elegánsan elbúcsúzni.
A gyerekek sosem voltak valami jók a szüleikre való hallgatásban – de sosem mulasztják el utánozni őket.
Ne félj kimondani: „Segítségre van szükségem”
Mindazt, ami bennünk van, gyerekkorunkban ültették el bennünk.