🔒
Napi limit elérve!
Ma már 9 posztot néztél meg.
Regisztrálj és láss 99 posztot naponta!
Regisztrációval:
- ✓ Napi 99 poszt (Vándor: 9)
- ✓ Minden kategória hozzáférés
- ✓ Pontgyűjtés és szintek
- ✓ 0 reklám, 0 tracking
Rengetegen nem értik a humorom. Ha egy kicsivel bizonytalanabb vagyok, azt gondoltam volna, hogy nem jók a vicceim.
Egyszer egy filozófus azt kérdezte: azért vagyunk emberek, mert a csillagokat bámuljuk, vagy azért bámuljuk a csillagokat, mert emberek vagyunk?
a tavasz első virágaiért.
Az állam hű kifejezője az emberi természetnek, alapvetően gonosz és pusztítani vágyó. Éppolyan naivság lenne az állam megjavulását remélni, akár az emberét.