🔒
Napi limit elérve!
Ma már 9 posztot néztél meg.
Regisztrálj és láss 99 posztot naponta!
Regisztrációval:
- ✓ Napi 99 poszt (Vándor: 9)
- ✓ Minden kategória hozzáférés
- ✓ Pontgyűjtés és szintek
- ✓ 0 reklám, 0 tracking
Mit jelenthet az, hogy nincs meg köztünk a harmónia? Van egyáltalán olyan, hogy harmonikus kapcsolat?
Hallotta már a „vérző szívű” kifejezést. Eddig szóvirágnak tartotta, nem testi állapotnak. Ám most izomlázra emlékeztető, tompa sajgást érzett a mellkasában, és minden szívdobbanás fájt.
A dolgok nem kívül kezdődnek, hanem belül, és nem alul, hanem felül, és nem a láthatóban, hanem a láthatatlanban.
Ne félj kimondani: „Segítségre van szükségem”
Életemben először kóstoltam bele abba, amit bosszúállásnak hívnak. Eleinte olyan íze volt, mint valami erős, zamatos bornak. Utóíze azonban undorító, fémes, poshadt, mintha mérget ittam volna.
Mivel több az ember az állatnál? Semmivel – minden csak hiúság.