Nincs jó és rossz, csak hatalom van, és azok, akik túl gyöngék hozzá, hogy megszerezzék.
Ezerszer kedvem támadt megfogni a kezét, és ezerszer nem csináltam semmit.
Ha a bűntudat nem gyötör tovább, nem lesz szükséged a megbocsátásra sem.
A szerelem két ember közös ostobasága.
Mindenki kibírhatatlan (…), csak azok elviselhetők, akik tetszenek nekem, azok is csak azért, mert tetszenek nekem.
Attól még, hogy az embernek valakivel közös a DNS-készlete, még nem kell, hogy legyen bennük bármi közös ezen felül.
Ne köpj a tányérba, mert talán még enned is kell belőle.