
A lónak is négy lába van, mégis megbotlik, hogyne tévedhetne az ember, amikor csak egy nyelve van.
Az egyetlen különbség köztem és a többiek között az, hogy én ki is mondom, amit ők csak gondolni mernek.
Az ember holtan is lehet klassz. Tulajdonképpen így a legkönnyebb, mert nem öregszik, nem hízik és nem kopaszodik.
Ne a pénzük, hanem a viselkedésük alapján ítéld meg az embereket.
Vigyázz minden lélegzetre, mert az hordozza az életed melegét és nedvességét.
Adj gáláns borravalót egy felszolgálónak.
Véleményem szerint a hit nem csak igaz időkre és szép napokra való dolog. Mire jó a hit, ha az ember feladja a küzdelmet, miután vereséget szenvedett?
a meditációért.