A boldog emberek nem sokat tudnak az életről. A fájdalom az emberek nagy nevelője.
A jövő nem fogja jóvátenni, amit te a jelenben elmulasztasz.
Megszoktam, hogy mindig kimondom, amire gondolok. (…) Az udvariasság mások becsapása, csak szép csomagolásban.
A világ jövője nem attól függ, hogy mennyire értjük, hanem, hogy mennyire tiszteljük az életet.
Nem kell ész ahhoz, hogy derék ember legyen valaki. Némelykor azt hiszem, hogy éppen ellenkezőleg áll a dolog. Nézz meg egy igazi okos embert, s ritka eset, hogy derék ember legyen.
A szerelem és a kételkedés sohasem voltak felületes ismerősök.
Nekem úgy tűnik, az udvariasság és a képmutatás túl gyakran járnak kéz a kézben.