Az őszinteség néha nagyon tud fájni – de a fájdalom a fejlődés velejárója.
Olyan van, hogy az ember szeret valakit, ugye, csak azt nem szereti, ahogy az illető bonyolítja az életét?
Amíg vársz a pillanatra: álom és vágy; de amint bekövetkezett, már csupán emlék.
Azok, akiket szeretünk, gyakran a legidegenebbek számunkra.
Mindannyiunknak egy élete van! Miért nehezítjük meg egymásnak?
Nincs szörnyűbb erőszak az emberi természet ellen, nincs kegyetlenebb büntetés, mint ha megtiltjuk a bűnösnek – bármit követett is el – hogy arcát elrejtse szégyenében.