Csak egy kicsit kell ferdíteni az igazságon, hogy pokolszaga legyen.
A jótett egyszersmind rossz is lehet? Aki megmenti a farkast, megöli a bárányt. Aki meggyógyítja a sas törött szárnyát, karmaiért is felelős.
A hajnal mégis az emberek örök reménye.
Gyakran csak évek múlva látjuk helyes megvilágításban mások cselekedeteit, sőt néha a magunkéit is.
a képzeletedért.
Vannak könnyek, amelyekkel, miután másokat becsaptunk, becsapjuk saját magunkat is.
A szeretetet nem tanulja az ember, a szeretet állapot, amiben létezel.
Ahol több az érzés, több a szenvedés is.