Ma még gondolkodó, szenvedő emberi lények vagyunk, de holnapra szerves trágya lesz belőlünk, svédasztal a férgeknek.
A gondolatok vámmentesek. Sajnos, az ostoba gondolatok is.
Véleményem szerint a hit nem csak igaz időkre és szép napokra való dolog. Mire jó a hit, ha az ember feladja a küzdelmet, miután vereséget szenvedett?
Örökké a tiéd,
örökké az enyém,
örökké a miénk.
Mindannyian hercegnőnek és hercegnek születtünk, a legtöbben azonban békaként végezzük, aki már abban sem hisz, hogy egy nap jön valaki és megcsókolja.
A szerelem az, ha rögtön megérezzük, mikor a másik boldogtalan.
Nehéz morcosnak maradni olyasvalakivel, aki ennyire kedves.