Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, amiket igen.
Szép az, ami érdek nélkül tetszik.
A világon a legszomorúbb kifejezés az, hogy „lehetett volna”.
Ha tökéletes rend uralkodna a világban, akkor nem történne semmi.
Akinek semmije sincs, az mindig könnyebben ad.
A Facebookon lájkollak, csak a való életben nem.
Azt mondani az embereknek, hogy nincs igazuk, nagyszerű módja az ellenségek szerzésének. Elismerni azt, hogy hibáztál, remek alkalom arra, hogy egy barátság kialakuljon.