A halálra és a sötétségbe pillantva az ismeretlentől félünk, semmi mástól.
Szeressétek a rosszat is – a jót könnyű szeretni. Nincs önmagában jóság vagy gonoszság; ember van csupán, aki az útját járja.
Bolondíthatsz néhány embert mindig, és minden embert valameddig, de nem bolondíthatsz mindig mindenkit.
az emberekért, akik hajlandóak voltak több időt áldozni rád annak érdekében, hogy megkapd mostani ismereteidet.
Tegyük fel magunknak a kérdést, hogy valamit csak azért csinálunk, mert mások is csinálják, vagy valóban a saját céljainkat szolgálja?
Meg kell tanulnunk nevetni a dolgokon.
Attól, hogy megbukunk, az út még nem téves, csak vezessen el valahová. Akkor téves, ha nem vezet el sehová.