Egyedül tőled függ, hogyan érzed magad.
Csak akkor van értelme a tudásnak, ha az nyilvánosságra kerülhet.
Ami a csúcspontra ér, máris zuhanhat a semmibe.
Ha elszalasztottad a kedvező pillanatot, várj! Hátha jön egy másik. Ha nem jön, tévedtél… de többnyire jön. Akkor aztán ne habozz!
Jó is az, ha férfi van a közelben, már azért is, hogy legyen, akire ráförmed az ember.
Amikor valaki csalódást okoz, választhatsz: elkezdheted kritizálni, sértegetni és zavarba hozni, vagy pedig megpróbálhatod helyre hozni a problémát.
A boldogság nem más, mint jó egészség és rossz memória.