Ami egyszerű és szerény, azt mindig elnyomja a kápráztató!
Vele egy nap jobb volt, mint nélküle egy egész élet.
Mi lehet undorítóbb annál, mint becsapni valakit, aki olyannyira megbízik benned, hogy még csak nem is kérdez semmit?
Az első lépés az egyik legfájdalmasabb lépés. A valóság kimondása. „Nem a pasim a felelős azért, hogy engem nem tisztel, mert ez a pasim felelőssége… Az én felelősségem arról szól, hogy én hagytam, hogy ő ne tiszteljen engem.” És ez nagyon kemény mondat.
Miközben párhuzamosan éljük életünket, embertársaink világába csak gyér betekintést nyerhetünk.