Jól titkolod, (…) de azért le merném fogadni, hogy sokat szenvedsz. Csak nem engeded, hogy meglássák rajtad.
Állítólag a nők velük született joga, hogy kéressék magukat.
A szeretet önmagunk meghaladása a másik ember érdekében.
Nem tudod, milyen érzés, amikor az ember csapdában van, beragad az életébe, reménytelenül. Próbálkozni, keményen próbálkozni és soha… soha nem érni el semmit.
Ne gyümölcseiről ítéld meg a fát, se műveiről az embert; ezek rosszabbak is, jobbak is lehetnek nála.
Mindig adódik egy pillanat az emberek életében, amikor rájönnek, hogy imádnak engem.
Szabadságot szenvedés nélkül nem lehet kivívni.