Egyedül vagyok, nem melegít senkinek a szerelme, fázom, akárha a föld alatt élnék, bármit írok is, mind száraz, fásult és komor.
Nincs szomorúbb, mint jó bort inni, és senkit se látni.
Igazi boldogság csak a magányban található.
Mi a halál? Az érzések közvetítette benyomásoknak, az ösztönök izgalmainak, az értelem tévelygéseinek és hozzá még a hitvány test kiszolgálásának megszűnte.
Az ember úgy változtathatja meg életét, hogy megváltoztatja gondolkodását.
Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás.
Néha pont azok a dolgok érik meg legjobban, amiket a legnehezebb megtenni.