Aki nem tanul a hibáiból, annak nem érdemes elkövetni azokat.
Mondj igent. (…) Akkor is, ha belehalsz a félelembe, akkor is, ha aztán megbánod, mert azt is csak bánnád életed végéig, ha nemet mondanál.
Ha nem ismered fel, hogy van hatalmad nemet mondani, soha nem fogsz tudni igazán igent mondani.
Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert nem létezik, és soha nem is fog. Mert mindig csak jelen van.
A balga bölcsnek tartja magát, s a bölcs nem irigyli tőle.
Ha egyedül vagyunk, akkor az borzasztó helypocséklás.
a tavasz első virágaiért.