Ha kéred, sokkal valószínűbb, hogy megkapod.
A legnagyobb hatalom: önmagunknak parancsolni.
Semmi sem feszíti annyira túl, semmi sem teszi annyira tönkre az idegeket, mint a várakozás.
Rajzolj vagy fess magadnak egy mandalát!
Mindenkinek kell néha olyasmit is tennie, amit nem szeretne. Erről szól az élet.
Rabszolga vagy? Úgy nem lehetsz barát. Zsarnok vagy? Úgy nem lehetnek barátaid.
Ahelyett, hogy azért aggódsz, mit csinálsz, ha nem jön el, talán elkezdhetnél azon tépelődni, mi lesz, ha eljön.