Nekem senkim sem maradt. Nem volt velem más – csak én. Mint mindig.
Nem az baj, ha az ember más, hanem az, hogy másnak érzi magát.


Megfoszthatnak a jövőnktől, megkeseríthetik a jelenünket, de a múltunkhoz nem nyúlhatnak.
A legkönnyebb a szeretett embert – nőt vagy férfit – felelőssé tenni azért, hogy kapcsolataink kiégnek, elromlanak.
Nem építheted a hírnevedet arra, amit csak a jövőben fogsz létrehozni.
Az ismeretlen jövő az egyetlen komoly ösztönző erő ezen a világon: benne szunnyadnak mindazok a titkok, melyek értelmet adnak az életnek.
Jobb egyedül menni szorongva és szomorúan, mint másokkal olyan úton, amely méltatlan hozzánk.