🔒
Napi limit elérve!
Ma már 9 posztot néztél meg.
Regisztrálj és láss 99 posztot naponta!
Regisztrációval:
- ✓ Napi 99 poszt (Vándor: 9)
- ✓ Minden kategória hozzáférés
- ✓ Pontgyűjtés és szintek
- ✓ 0 reklám, 0 tracking
Az állam hű kifejezője az emberi természetnek, alapvetően gonosz és pusztítani vágyó. Éppolyan naivság lenne az állam megjavulását remélni, akár az emberét.
A vágy a rabságban élők legnagyobb ellensége.
Hanem hát a harag rossz tanácsadó, de a büszkeség még rosszabb.
Akit nem szeretnek, mindenütt egyedül van.
Bolondíthatsz néhány embert mindig, és minden embert valameddig, de nem bolondíthatsz mindig mindenkit.
El kell búcsúzni. Ha az ember nem teszi, örökre szilánkok maradnak a lelkében.