Az élet arról szól, hogy egy kis időt együtt töltünk, kéz a kézben sétálunk, miközben nézzük a naplementét. Nem nagy dolog, de kell ennél több?
Az ember sohasem olyan boldog, de nem is olyan boldogtalan, mint hinné.
Megszületünk, s gyerekfejjel még azt hisszük, hogy itt valami mese vár, csodavilág – aztán rájövünk, hogy az egész csak pocsék, fárasztó realitás.
A kommunikáció a legnagyszerűbb eszköz és fegyver ezen a világon.
Próbáld ki a Siklóernyőzést /Ejtőernyős tandemugrást vagy Bungee Jumping-ot.
Ha az ember elsőül önmagát tanulmányozná, rájönne, mennyire képtelen önmagán túljutni.