A halál a mi társunk, mert ő az, aki életünknek valódi értelmet ad. De hogy láthassuk halálunk igazi arcát, meg kell ismernünk előtte az összes vágyat és rémületet, amelyet nevének puszta említése képes felébreszteni bármely élőlényben.
Az élet elviselhetetlen lenne, ha örökké tartana.
Ha tudsz szeretni, miért várod el, hogy előbb mások szeressenek?
Úgy tűnhet, hogy mások állnak boldogságunk útjában. Valójában mi állunk ott, mert mi választjuk meg, hogy hogyan viszonyulunk az emberekhez.
Az egyik percben nincs semmid, a másik percben meg többet kapsz, mint amit el tudsz fogadni.