De mi értelme van egy férfi miatt szenvedni? Semmi. És a poklok kínját járjuk, ahol nincs nemesség és nagyság – csak a gyötrelem.
Arra születni kell, hogy egyetlen szóval tudjuk éreztetni valakivel: ő egy darab szar.
Minden perctől új gyönyört kell kapnunk, mást, mint amit addig élveztünk.
A látható és a láthatatlan közötti hidat úgy a legkönnyebb lerombolni, ha megpróbáljuk megmagyarázni az érzelmeket.
Nem is annyira az érintése hiányzott, mint ő maga: egyetlen igaz társa és barátja, a beszélgetéseik, a vitáik, csalhatatlan éleslátása és kitűnő emberismerete, amely olyan sokszor segített már neki.
Ne aggódj amiatt, vajon örökké együtt lesztek-e vagy sem – semmi se tart örökké.