Azokon az utakon gondolkodom, amelyeket életünk során végigjárunk. Miközben a válaszokat keressük, gyakran ösztönösen arrafelé indulunk, ahol több a fény. Pedig néha nem ártana a sötétben keresgélnünk.
Az ígéretek kevesebbe kerülnek az ajándékoknál, és sokkal többet érnek náluk. Sohasem adunk annyit, mint amikor reményt adunk.
Olyan sok minden lesz szép, ha jobban megnézed.
A depresszió nem vezet sehova, csak kiszorítja a szuszt az emberből.
Jobb koldusnak lenni, mint tolvajnak.
Az ember csak a saját mennyországában lehet boldog.