Az emberek hibái mindig megfelelnek annak a körnek, amelybe tartoznak.
Mrs. Lynde mondta, hogy „boldogok, akik semmit sem remélnek, mert nem csalatkoznak”, de én azt hiszem, hogy rosszabb semmit sem várni, mint csalódni.
Ha nincs ellene kifogásod, jobb szeretném, ha nem takarnád el az arcod. Már eddig is túl sokáig nélkülöztem… tovább már nem bírnék meglenni nélküle.
Ami az ember agyában megfogan, azt az ember véghez is tudja vinni.
Az, aki tudja, hogy kell hízelegni, rágalmazni is tud.
A szerelem önmagunk elvesztett felének a sóvárgása.
Olyan gond nincs, amely ne hozna kezében ajándékokat neked. A gondokat azért keresed, mert szükséged van ajándékaikra.