Semmi nem úgy működik, hogy puszit adunk rá, és már nem is fáj.
Nem az vagyok én, akit a tükörben látok, hanem aki a tükörbe néz.
Senkinek nem kötelessége, hogy szeressen – de senkinek nincs joga hozzá, hogy gyűlöljön.
Jobb részesülni valami jóban, de aztán elveszíteni, mint ha soha nem is lett volna benne részünk?
Ahhoz, hogy a határokat túllépjük, előbb meg kell tanulnunk a szabályokat követni.
Nincsenek második lehetőségek az elszalasztottak helyett.
Általában tanácsosabb, ha azzal mutatja ki eszét az ember, amit elhallgat, mint azzal, amit elmond.