Egyik ember nem olyan, mint a másik? Mit számít, herceg-e vagy kocsis, ha helyén van a szíve meg az esze!
Sok fájdalom van az életben, ez igaz, de mennyi élet van a fájdalomban!
Én már ilyen vagyok. Vagy rögtön felejtek, vagy egyáltalán nem felejtek.
Ne ijeszd el magad az élettől azzal, hogy csupán a gondokról, bajokról képzelegsz. Ne vetítsd előre a még nem létezőt, s ne éleszd újra letűnt bajaidat.
A dicsőség nem adhat gyönyört annak, aki lopta, nem pedig megszolgálta.
Miért van az, hogy az öregek olyan korán felébrednek? Azért talán, hogy hosszabb legyen még az az egy napjuk is?
Tudod, az életben nem csak szép dolgok vannak, látod, a csapat sem mindig nyer, hanem előfordul, hogy néha kikap. Tehát az öröm és a fájdalom sokszor együtt jár, és mindkettővel tudni kell jól bánni.
Csak két dolog tudja felfedni az élet nagy titkait: a szenvedés és a szerelem.