Nem vagy többé száműzetésben (…), ha rájössz, hogy az egész teremtés a te otthonod.
Életemben először kóstoltam bele abba, amit bosszúállásnak hívnak. Eleinte olyan íze volt, mint valami erős, zamatos bornak. Utóíze azonban undorító, fémes, poshadt, mintha mérget ittam volna.
Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak.
Hibáink legjobb menlevele, ha elismerjük őket.
Nincs annál megdöbbentőbb élmény, mikor valaki olyan helyre tér vissza, amit valaha nagyon jól ismert, és rájön, hogy a hely semmit, ő maga viszont rengeteget változott.
Ő minden, amire vágysz, minden, amit nem kaphatsz meg.