Rosszat gondolnak rólad némelyek? – de csak a rosszak, kiket a gonoszság megérintett. Egyesek gondolata még nem a világ! Te csak hidd, és tudd: a jók többen vannak.
Az a baj veletek, hogy ti azt gondoljátok, az életben problémák vannak, és megoldásokat kell találni. Valójában az életben tragédiák vannak, és irgalomra van szükség.
A túlélés egyetlen módja az, ha új utakat keresel az életed folytatására.
A szerencsétlenségek minden irányban hatnak. Dobj követ a vízbe, s számold meg, hányfelé fröccsen.
Nincs olyan megrakott szekér, amelyre nem fér fel még egy villával.
Ha megvan minden bizonyíték – minden tényt ellenőriztél minden szempontból -, és még mindig nem tudod, mit csinálj, muszáj hinni.
A sok rinyálás és panaszkodás nem vezet sehová! Tettekre van szükség.