Őszintének lenni veszélyes. Ha csak nem vagyok hülye is hozzá.
Ha sírnod kell, tedd úgy, mint ahogy a gyermek teszi. (…) Soha ne feledd: szabad vagy, és nincsen abban semmi szégyellnivaló, ha kimutatod azt, amit érzel.
A külső pörgés mindig az önmagunktól való menekülés biztos jele.
Miért van az, hogy az élet mindig olyan sokat követel, és olyan keveset ad?
Azok a halottak, akikkel az ember szemtől szembe találkozik az utcán, általában élők.
Egyedül vagyunk az érzéseinkkel, és egyedül is maradunk. Még a legközelebb állók is csak sejthetik, mi játszódik le bennünk.