Így van ez egész életünk során: legsötétebb perceinkben olyan emberek gusztusa szerint cselekszünk, akik megvetésünk tárgyai egyébkor.
A legrosszabb, ami az emberrel történhet, ha rosszat gondol önmagáról.
Könnyű dolog logikus és erkölcsös okot találni arra, hogy ne tegyük meg azt, amit nincs kedvünk megtenni.
A sors nem más, mint egy ajtó, de rajtad áll, hogy belépsz-e rajta vagy visszafordulsz.
Az egész életedet töltheted a hazugságok tanulmányozásával, és ezt a tudást használhatod arra, hogy elmondd az igazat.
Ha valakivel már egy éve együtt jársz, az jelentheti azt, hogy szereted… de azt is, hogy csapdába kerültél.
Mert a teknősbéka biztosan jár a lábán, ok ez arra, hogy szárnyát szegjék a sasnak?
Mit ér az egész környék csendje, ha szenvedélyeink üvöltenek?