Mindenki hülye, ezzel együtt kell szeretni.
Azt hiszem, a hiteles férfi vagy hiteles nő egyik alapfeltétele az, hogy amikor egyedül van, akkor is jól érezze magát a saját bőrében. Akkor is jól el tudja tölteni az időt önmagával.
Milyen szépeknek és jelentőseknek tűnnek fel emlékezetünkben elmúlt életünk egyes jelenetei és eseményei, noha annak idején minden különös megbecsülés nélkül engedtük őket elmúlni!
Értékelheti-e az ember a tökéletességet, ha az állandóan jelen van az életében?
Hívj fel vagy látogass meg egy egyedül élő idős embert.