🔒
Napi limit elérve!
Ma már 9 posztot néztél meg.
Regisztrálj és láss 99 posztot naponta!
Regisztrációval:
- ✓ Napi 99 poszt (Vándor: 9)
- ✓ Minden kategória hozzáférés
- ✓ Pontgyűjtés és szintek
- ✓ 0 reklám, 0 tracking
Nem elég ám az, hogy az embernek szeme van (…), meg kell tanulnia látni.
Jobb részesülni valami jóban, de aztán elveszíteni, mint ha soha nem is lett volna benne részünk?
Vártam, hogy még egyszer láthassam. Igazi jó barátok voltunk. Ő tudta legjobban kiolvasni a gondolataimat, ha valamit akartam, ketten akartuk.
Minden nemzedék azt képzeli magáról, hogy intelligensebb az előtte járónál és bölcsebb az utána következőnél.
Nem kell megsértődni azon, hogy mások eltitkolják előttünk az igazságot, hiszen magunk is oly gyakran titkoljuk el önmagunk előtt.