Csalódni kell, hogy boldogok lehessünk,
Gyűlölni tudni, hogy újból szeressünk.
Rengeteg bocsánatkérés elhangzott, de mint rájöttem, ez így szokott lenni, ha szeretik az embert. Akkor megbocsátunk és továbblépünk.
Haragjában éppúgy reszket az ember, mint félelmében.
Először el kell sajátítanod a szabályokat, csak azután hághatod át őket.
A gyűlölet néha önmagában tesz kárt.
Az életnek csak akkor van értelme, ha van kivel megosztani az érzéseinket.
Úgy tűnik, sokkal nehezebb legyőzni a láthatatlan szenvedélyeket, mint fegyverrel meghódítani a látható világot.