Csak a szeretet gyógyít. A harag, a bűntudat és a félelem csak pusztítani képes.
Sok munkamániás szenved a szeretet hiányától. Nem azt az üzenetet kapták a szüleiktől, hogy „szeretlek”, hanem azt, hogy „szeretlek, ha…”.
Nem fejlődhetsz, ha állandóan azok a dermedt pillanatok határoznak meg, amelyekhez folyton visszatérsz. És ha nem fejlődhetsz, nem is élsz.
Ami elmúlt, nem mindig a múlté. Néha messzire kihat a jövőbe.
Az, mit ma megtanultunk,
jobban köt össze másnap.
S mire való a múltunk?
Hogy elmondjuk egymásnak.
Szeretni és szeretve lenni a legnagyobb boldogság a világon.
A gyémánt nem ismeri tulajdon értékét.
Soha ne bízz senkiben, Daniel, s a legkevésbé azokban, akiket csodálsz. Tőlük kapod a legnagyobb pofonokat.