a baráti találkozókért.
Míg az ember életben van, addig van remény. És amíg remény van, addig eltökéltség is van.
Vannak emberek, akiktől elvárjuk, hogy a lehető legrosszabb véleményük legyen rólunk. Mert torz tükörben jó, ha csúnyáknak látszunk.
Mindig azt gondoltam. az ember a saját anyjától tanulja meg, hogyan kell anyának lenni. De nem igaz. A gyerekedtől. A gyerekedtől tanulod meg, hogyan legyél anya.
Ha a házasság ruhája szorít, akkor ennek éppúgy oka a kabát és a mellény, mint a szoknya és a kötény.
Ha Isten nem csókra teremtette volna a nők száját, nem tette volna ennyire könnyen hozzáférhetővé.