Ha két ember összevész, mindig mind a kettő a hibás.
A fájdalom sosem hiábavaló.
Egyetlen nézeteltérés sem éri meg az idegeskedést.
Nem tudom, meddig tarthat ez az álom, de elhatározom, hogy minden pillanatát úgy fogom megélni, mintha az lenne az utolsó.
A Facebookon lájkollak, csak a való életben nem.
A bizalom életbevágóan fontos két ember kapcsolatában. Nemcsak tudni kell a másik emberben megbízni, de magában a kapcsolatban is bíznunk kell.
Olyan asszonynak látszott, aki körül viharok dúlhatnak, de a lelkét meg sem érintheti semmi.