Mindannyiunk szívében van egy királyi lakosztály, én befalaztam, de nem romboltam le.
Minden kisgyerek okos, a legtöbb ember ostoba. Ezt teszi a nevelés.
Elmagyarázta, milyen csókolózni azzal, akit az ember szeret. Azt mondta, megszűnik az ember körül a világ. Nem látunk, nem hallunk, nem lélegzünk, nem gondolkodunk, nem emlékszünk.
Nem lehet sem látni, sem megérinteni a világ legszebb dolgait. Ezeket a szívnek kell éreznie.