Akit nem a szenvedés nevelt, örökké gyermek marad.
Akiből hidegség sugárzik, az maga sem számíthat másra, mint hidegségre.
Ha nem engeded, hogy valaki szeressen, egyszer nagyon magányos leszel.
Eddig azt hittem, eredendően antiszociális, amolyan magányos farkas típus, de talán azért zárkózott el az emberek elől, hogy ne fájjon neki az elvesztésük.
Nem akarok több milliárdnyi semmiről hallani, hogy egy ember tulajdona.
Lehet valaki alkalmatlan a tudásra, de az erényre sohasem.
Néha körbenézek a világban, és felfordul a gyomrom. Miért nem erőltetik meg magukat az emberek egy kicsit? Semmit sem tesznek, mégis folyton csak elégedetlenkednek.