Túlságosan jól ismerte ahhoz, hogy szeresse vagy utálja: a múltjának egy része volt, mint egy régi barát, aki a hibái ellenére is barát marad, csak mert mindig is az volt.
Az egyetlen bajom az életemmel, hogy nem valaki más vagyok.
Az ember bármilyen messze jut is ismereteivel, akármennyire is objektíven ítéli meg önmagát, végül egyebet nem nyer az egészből, csupán tulajdon életrajzát.
Csak annak nem fáj semmi, aki nem szeret. A közönynek nincsenek idegvégződései.
Könnyebb nagy boldogságot ígérni, mint valóra váltani ezt az ígéretet.
Az, hogy én ki vagyok, attól függ, hogy te minek akarsz látni engem.
Ne a szavakra figyelj, hanem az üzenetre!